Aktualności

 • Delta 2019

  To już kolejny rok, w którym nasza Firma otrzymała nagrodę Delta Stowarzyszenia Polskiej Wentylacji. W tym roku w kategorii firm działających do 20 lat zajęliśmy I miejsce.

 • Gazele Biznesu 2018

  Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018. Jest to 19 edycja zestawienia najbardziej dynamicznych firm z sektora MŚP.

 • FOREST SKI

  Rozpoczynamy kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych dla budynku hotelowego FOREST SKI w Szklarskiej Porębie.

 • Hala magazynowa z częściami socjalno-biurowymi

  Budujemy halę magazynową z częściami socjalno-biurowymi w miejscowości Osla. W zakresie naszych prac instalacje: wentylacja klimatyzacja wod-kan ogrzewanie gaz, o łącznej mocy ~4.800 kW automatyka

 • CENTAURUS. Olsztyn

  Przystępujemy do budowy kompleksu usługowo-mieszkalnego CENTAURUS w Olsztynie. Jesteśmy odpowiedzialni za instalacje: wentylacji mechanicznej oddymiania garażu wody lodowej grzewczą wodno-kanalizacyjną gazową Planowane zakończenie w grudniu 2019 r.

 • Lastadia 2 w Gdańsku

  Prowadzimy prace instalacyjne na potrzeby obiektu Lastadia 2 w Gdańsku. Inwestycja dotyczy przebudowy, rozbudowy i rewaloryzacji zabytkowych budynków, zlokalizowanych przy ul. Lastadia. W naszym zakresie: Instalacja wentylacji mechanicznej. Instalacja klimatyzacji komfortu w oparciu o system VRF Instalacja klimatyzacji precyzyjnej Instalacja grzewcza Instalacja wodno-kanalizacyjna Instalacja technologii węzłów ciepła Planowane zakończenie prac w czerwcu 2009 r. fot. […]