Aktualności

 • Orły Wprost 2020

  Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Orły 2020 tygodnika “Wprost”. To nagroda dla firm, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Otrzymanie dyplomu oraz obecność naszej Firmy w gronie Liderów Biznesu oznacza potwierdzenie osiągania bardzo dobrych wyników finansowych.

 • Budowa hal produkcyjno-magazynowych. Gliwice

  Przystępujemy do budowy dwóch hal produkcyjno-magazynowych w Gliwicach o łącznej powierzchni 55000 m2. W zakresie naszych prac znajdują się instalacje sanitarne oraz technologiczne: instalacja wentylacji mechanicznej instalacja gazu instalacja sprężonego powietrza instalacja wod-kan instalacja wody lodowej oraz technologicznej wody chłodzącej

 • Złoty Płatnik 2018

  Firma Euroklimat uzyskała najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2018 roku i zdobyła Certyfikat Złotego Płatnika. Wyróżnienie jest potwierdzeniem terminowości w regulowaniu zobowiązań oraz zachowania najwyższych standardów płatniczych. Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

 • Delta 2019

  To już kolejny rok, w którym nasza Firma otrzymała nagrodę Delta Stowarzyszenia Polskiej Wentylacji. W tym roku w kategorii firm działających do 20 lat zajęliśmy I miejsce.

 • Gazele Biznesu 2018

  Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018. Jest to 19 edycja zestawienia najbardziej dynamicznych firm z sektora MŚP.

 • FOREST SKI

  Rozpoczynamy kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych dla budynku hotelowego FOREST SKI w Szklarskiej Porębie.