Aktualności

 • Złoty Płatnik 2018

  Firma Euroklimat uzyskała najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2018 roku i zdobyła Certyfikat Złotego Płatnika. Wyróżnienie jest potwierdzeniem terminowości w regulowaniu zobowiązań oraz zachowania najwyższych standardów płatniczych. Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

 • Delta 2019

  To już kolejny rok, w którym nasza Firma otrzymała nagrodę Delta Stowarzyszenia Polskiej Wentylacji. W tym roku w kategorii firm działających do 20 lat zajęliśmy I miejsce.

 • Gazele Biznesu 2018

  Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018. Jest to 19 edycja zestawienia najbardziej dynamicznych firm z sektora MŚP.

 • FOREST SKI

  Rozpoczynamy kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych dla budynku hotelowego FOREST SKI w Szklarskiej Porębie.

 • Hala magazynowa z częściami socjalno-biurowymi

  Budujemy halę magazynową z częściami socjalno-biurowymi w miejscowości Osla. W zakresie naszych prac instalacje: wentylacja klimatyzacja wod-kan ogrzewanie gaz, o łącznej mocy ~4.800 kW automatyka

 • CENTAURUS. Olsztyn

  Przystępujemy do budowy kompleksu usługowo-mieszkalnego CENTAURUS w Olsztynie. Jesteśmy odpowiedzialni za instalacje: wentylacji mechanicznej oddymiania garażu wody lodowej grzewczą wodno-kanalizacyjną gazową Planowane zakończenie w grudniu 2019 r.