Nowa siedziba Firmy Euroklimat

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i pracowników informujemy, że rozpoczęliśmy już pracę w nowej siedziby Firmy Euroklimat. Obiekt mieści się w Suchym Lesie koło Poznania przy ul. Obornickiej 68. Zwiększamy powierzchnię nie tylko biurową, ale również produkcyjno-magazynową. Inwestycja została zrealizowana przez firmę PEKABEX BET S.A., która została wybrana na generalnego wykonawcę budynku. Za projekt odpowiedzialna była pracownia ALLTID Sp. z o.o.

Nowy obiekt to 1400 m2 powierzchni biurowo-socjalnej zaprojektowanej na dwóch kondygnacjach oraz 900m2 hali produkcyjno-magazynowej. Nowoczesna, a zarazem prosta konstrukcja budynku oraz wysoki standard wyposażenia wewnętrznego sprawiają, że obiekt będzie mógł spełniać wymogi oraz kryteria stawiane budynkom klasy business.

W części biurowej przewidziano nie tylko pomieszczenia do pracy, ale również strefę relaksu, sale konferencyjne, jadalnie oraz przestronny hol wejściowy z recepcją. W części socjalnej zaplanowano szatnie, węzeł sanitarny oraz pomieszczenia techniczne. W hali produkcyjnej mieszczą się maszyny technologii wytwarzania kanałów i elementów wentylacyjnych. Teren wokół obiektu został zagospodarowany dla miejsc parkingowych i zieleni.

Budynek jest wyposażony w najnowsze i energooszczędne urządzenia ogrzewania, chłodzenia oraz wentylacji z odzyskiem ciepła, których zadanie będzie utrzymywanie komfortowych parametrów powietrza wewnętrznego w ciągu całego roku przy minimalnym nakładzie kosztów eksploatacyjnych. Pro-ekologiczne instalacje HVAC, inteligentne rozwiązania sterowania budynkiem, spełnienie najnowszych norm izolacyjności przegród budowlanych, a także funkcjonalny układ pomieszczeń mają zapewnić korzyści w codziennym użytkowaniu budynku.

Jesteśmy przekonani, że budowa nowej siedziby to inwestycja w rozwój naszych projektów oraz stworzenie inspirującego miejsca pracy.

dav

 

cof

 

dav

 

dav