Obiekty serwisowane

Zajmujemy się obsługą gwarancyjną, pogwarancyjną, konserwacją urządzeń, jak również uruchomieniami skomplikowanych układów chłodniczych, grzewczych i wentylacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze systemów klimatyzacyjnych nieustannie rozwijając zakres proponowanych usług. Pod swoją opieką posiadamy obiekty zarówno biurowe z dużymi ilościami układów typu VRV jak i przemysłowe z wytwornicami wody lodowej o dużej mocy chłodniczej służącymi do chłodzenia procesów produkcyjnych. Z obiektami tymi jesteśmy związani umowami serwisowymi wraz ze świadczeniem usług serwisu 24h. Monitorujemy także instalacje chłodnicze przy wykorzystaniu systemów monitoringu AIRNET firmy DAIKIN i PlantVisor firmy CAREL

Działamy błsykawicznie mając na uwadze solidność wykonywanych usług. Z roku na rok w miarę rozwoju naszej Firmy wprowadzamy do swojej oferty nowe usługi. Zajmujemy się wykonywaniem autoryzowanych rozruchów skomplikowanych układów chłodniczych i klimatyzacyjnych. Wykonujemy remonty sprężarek, zarówno tłokowych jak i śrubowych, a także całych układów. Posiadamy autoryzację rozruchową wytwornic wody lodowej firmy DAIKIN oraz McQuay.

Do zadania serwisowania Państwa obiektu dedykujemy stałe ekipy serwisowe celem zapewnienia wysokiej jakości obsługi i odpowiedniej dyskrecji. Ma to istotny wpływ na skuteczność naszego działania. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny oraz uznane firmy deweloperskie. Od 2006 roku zostaliśmy zakwalifikowani do wąskiej grupy specjalistycznych firm serwisowych, których usługi są polecane ze względu na dużą wiedzę, jak i doświadczenie związane z montażem, serwisowaniem i uruchomieniem systemów klimatyzacyjnych.

W związku z prowadzoną działalnością posiadamy polisę OC na kwotę 15.000.000,00 zł.

Posiadamy

Certyfikat FGAZ

uprawniający do instalowania oraz konserwacji lub serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Poniżej prezentujemy wybrane obiekty, w których prowadzimy stałą obsługę serwisową urządzeń: