OfertaInstalacje HVAC

hvac-2
hvac-3
hvac-1
hvac-4

Specjalizujemy się w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji – HVAC. Nasze instalacje pracują w różnego typu obiektach – rozpoczynając od rozwiązań stosowanych w budynkach mieszkalnych i obiektach biurowych oraz usługowych, po systemy dedykowane dla technologii i produkcji. Budujemy na terenie całego kraju.

Realizujemy układy zarówno wodne jak i gazowe. Wykorzystujemy swoją wiedzę przede wszystkim przy realizacji instalacji wentylacji mechanicznej, wody lodowej, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego. Jesteśmy jednym z liderów w skali kraju w ilości zamontowanych systemów klimatyzacji VRF. Współpracujemy z najlepszymi producentami dostarczając naszym klientom sprawdzone rozwiązania.

Zwracamy szczególną uwagę na energooszczędność pracy naszych instalacji. To ważne z punktu widzenia każdego inwestora. Proponujemy systemy o najwyższych współczynnikach sprawności. Stale śledzimy przepisy i nowości na rynku instalacyjnym, szkolimy naszych pracowników i wdrażamy innowacyjne systemy pracy – dzięki temu możemy cały czas poszerzać i udoskonalać naszą ofertę.