OfertaInstalacje wod-kan

wod-kan

Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne. Zajmujemy się wodą zimną, ciepłą, kanalizacją bytową, deszczową, wodą szarą oraz różnymi innymi systemami związanymi z gospodarką wodno-ściekową. Dbamy o dopasowanie rozwiązań do potrzeb naszych klientów i zawsze szukamy układów, które spełnią oczekiwania inwestorów.

Przy projektowaniu systemów wod-kan zawsze staramy się znaleźć najlepszy stosunek ceny do jakości. Zwracamy uwagę na to, aby urządzenia mechaniczne cechowały się wysokimi współczynnikami sprawności i energooszczędności. Analizujemy koszty zakupu i eksploatacji pomp oraz tak dobieramy średnice rur, aby złapać optymalny punkt pracy instalacji.

Zajmujemy się instalacjami kompleksowo dzięki czemu koordynacja na obiekcie przebiega sprawnie i bezkolizyjnie. Nasze realizacje opieramy na bogatym doświadczeniu z zakresu montażu instalacji sanitarnych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz sprawdzonych instalatorów. Jesteśmy konkurencyjni na rynku. Współpracujemy z największymi dostawcami i producentami.