FirmaEuroklimat

O firmie

Jesteśmy generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych i elektrycznych, organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Należymy do Grupy CEZ w Polsce, zintegrowanego koncernu energetycznego z centralą w Republice Czeskiej, działającego wielu krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej oraz w Turcji.

Jako nieustannie rozwijająca się firma, Euroklimat zatrudnia osoby o najlepszych kwalifikacjach, dzięki którym jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania techniczne cechujące się innowacyjnością oraz energooszczędnością.

Oferujemy usługi realizacyjne, serwisowe i projektowe. Współpracujemy ze światowymi liderami w produkcji urządzeń i elementów naszych instalacji.

Firma powstała w 1998 roku. Od samego początku świadczyliśmy usługi w zakresie wykonywania instalacji klimatyzacji, układów chłodniczych oraz instalacji wentylacji. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę naszych klientów, w miarę rozwoju, poszerzyliśmy zakres swojej działalności o projektowanie oraz rozwinęliśmy w naszej Firmie dział serwisu i obsługi gwarancyjnej.

W 2017 roku, za sprawą wcześniejszych naszych starań, rozbudowaliśmy ofertę Firmy o instalacje elektryczne, teletechniczne i IT dzięki czemu możemy realizować nasze tematy kompleksowo i efektywnie.