EUROKLIMAT

to generalny wykonawca instalacji sanitarnych i elektrycznych oferujący swoim klientom usługi realizacyjne, serwisowe i projektowe. Wyróżniamy się wysoką jakością obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Współpracujemy ze światowymi liderami w produkcji urządzeń i elementów naszych instalacji. Dzięki własnej prefabrykacji kanałów i kształtek wentylacyjnych oferujemy konkurencyjne ceny i terminy realizacji. Przygotowując ofertę proponujemy zastosowanie najnowocześniejszych technologii budując układy energooszczędne i niezawodne.

Sukces naszej firmy oparliśmy na doskonale wykształconej kadrze inżynierskiej, dzięki której jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania techniczne cechujące się innowacyjnością oraz nowoczesnością. W swoich szeregach posiadamy wysoko wyspecjalizowaną grupę instalatorów odpowiednio przeszkolonych w zakresie montażu, obsługi i konserwacji.

Firma powstała w 1998 roku. Od samego początku świadczyliśmy usługi w zakresie wykonywania instalacji klimatyzacji, układów chłodniczych oraz instalacji wentylacji. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę naszych klientów, w miarę rozwoju, poszerzyliśmy zakres swojej działalności o projektowanie oraz rozwinęliśmy w naszej Firmie dział serwisu, który zajmuje się obsługą gwarancyjną, konserwacją urządzeń, jak również uruchomieniami skomplikowanych układów chłodniczych.

W 2017 roku, za sprawą wcześniejszych naszych starań, rozbudowaliśmy ofertę Firmy o instalacje elektryczne, teletechniczne i IT dzięki czemu możemy realizować nasze tematy kompleksowo i bezkolizyjnie.